
Grafen zamiast grafitu dla ochrony urządzeń elektronicznych
Dobry absorber powinien w dużym stopniu pochłaniać energię.
|
Zamknij X
|
Dobry absorber powinien w dużym stopniu pochłaniać energię.
Metoda ma dostarczyć dodatkowych informacji.
Manifest Popularyzatora Nauki właśnie trafił do odbiorców.
Zostały uznane przez ekspertów unijnego ciała HERA.
Do 27 kwietnia 2018 r. naukowcy mogą ubiegać się o stypendium Ambasady Francji w Polsce oraz Instytutu Francuskiego za badania z zastosowaniami terapeutycznymi.
Bez nauki Polska nie ma przyszłości.
Laboratorium poświęcone problemom funkcjonowania człowieka w aspekcie inżynierskim powstało na Wydziale Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej w Zabrzu.
Do 27 kwietnia 2018 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu Fulbright Graduate Student Award.
Studia mają łączyć matematykę, informatykę i medycynę.
Do 12 marca 2018 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu Innovators Under 35 organizowanego przez MIT Technology Review.
Naukowcy przeprowadzili doświadczenie na gupikach pochodzących z Trynidad oraz Tobago, które nie miały ze sobą styczności, a ich geny nie mieszały się od tysięcy lat.
Prowadzisz badania w tym zakresie i wiesz, że tkwi w nich duży potencjał, lecz do realizacji brakuje Ci wsparcia ekspertów?