Akceptuję

Zamknij X
Strona główna PracaOferty pracy

Oferty pracy

Wybierz interesujące Cię oferty pracy:

Aby dodać ofertę, musisz się zalogować

Doradca Klienta
Nazwa stanowiska: Doradca Klienta
Rodzaj pracy: na czas nieokreślony
Miejsce pracy: cała Polska
Opis/Wymagania: Opis: firma Danlab zajmuje się kompleksowym wyposażeniem laboratoriów w sprzęt i meble laboratoryjne

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu chemii, ochrony środowiska lub pokrewnego,

  • znajomość rynku branży laboratoryjnej,

  • mile widziane doświadczenie z zakresu sprzedaży aparatury laboratoryjnej,

  • dobra organizacja pracy, kreatywność oraz samodzielność,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy pod presją.

Zakres obowiązków:

  • bieżące kontakty z klientami, doradztwo oraz pomoc w zakresie wyposażenia laboratoryjnego,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • udział w targach, seminariach i konferencjach, związany z promocją produktów firmy,

  • praca związana z wyjazdami do klientów,

  • targetowanie, ofertowanie wyposażenia laboratoryjnego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • praca w młodym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt: Aplikacje prosimy składać na adres: rekrutacja@danlab.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Na aplikacje oczekujemy do 14 listopada 2015r. Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wynagrodzenie za pracę:
Wymiar czasu pracy: pełny etat
Termin rozpoczęcia: 2015-10-27
Branża: Wyposażenie laboratoriów

wstecz
Informacje dnia: Eliminacja glutenu z diety zdrowych ludzi to błąd Niemal 10 mln zł dla badaczy w konkursie ETIUDA 5 Znaleziono najstarszy ślad zapalenia stawów Czy wnętrze Księżyca zawiera dużo wody? Wpływ hałasu na nasze zdrowie Antybiotyk na trądzik pomoże w leczeniu depresji Eliminacja glutenu z diety zdrowych ludzi to błąd Niemal 10 mln zł dla badaczy w konkursie ETIUDA 5 Znaleziono najstarszy ślad zapalenia stawów Czy wnętrze Księżyca zawiera dużo wody? Wpływ hałasu na nasze zdrowie Antybiotyk na trądzik pomoże w leczeniu depresji Eliminacja glutenu z diety zdrowych ludzi to błąd Niemal 10 mln zł dla badaczy w konkursie ETIUDA 5 Znaleziono najstarszy ślad zapalenia stawów Czy wnętrze Księżyca zawiera dużo wody? Wpływ hałasu na nasze zdrowie Antybiotyk na trądzik pomoże w leczeniu depresji

Partnerzy

GoldenLine Fundacja Kobiety Nauki Obywatele Nauki NeuroSkoki Biomantis Uni Gdansk MULTITRAIN I MULTITRAIN II Nauki przyrodnicze KOŁO INZYNIERÓW PB ICHF PAN FUNDACJA JWP NEURONAUKA BIOOPEN 2016 Mlodym Okiem Nanotechnologia Lodz Genomica SYMBIOZA 2017 Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców Nauka w Polsce CITTRU - Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu Akademia PAN Chemia i Biznes Farmacom Świat Chemii Forum Akademickie Biotechnologia     Geodezja „Pomiędzy naukami – zjazd fizyków i chemików” WIMC WARSZAWA 2016 Konferencja Biomedyczna Projektor Jagielloński Instytut Lotnictwa EuroLab