Akceptuję

Zamknij X
Horyzont
Strona główna PracaOferty pracy

Oferty pracy

Wybierz interesujące Cię oferty pracy:

Aby dodać ofertę, musisz się zalogować

Specjalista Centrum Obsługi Klienta
Nazwa stanowiska: Specjalista Centrum Obsługi Klienta
Rodzaj pracy: - nie wybrano -
Miejsce pracy: Helenów 6 A, 09-500 Gostynin
Opis/Wymagania:

Stanowisko: Specjalista Centrum Obsługi Klienta

Lokalizacja: Gostynin

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klienta,
  • kontakt z Klientem zgodnie z najwyższymi standardami,
  • identyfikacja potrzeb Klienta oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług,
  • konsultacje w zakresie wymagań prawnych,
  • przygotowanie ofert i odpowiedź na zapytania ofertowe.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta, znasz przepisy prawne w zakresie produktów żywnościowych i chciał(a)byś pracować/współpracować z globalną organizacją, zapraszamy do aplikowania.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane: technologia żywności lub kierunki pokrewne),
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości  przepisów prawnych w branży spożywczej,
  • doskonałej organizacji pracy, zaangażowania w realizację zadań i celów,
  • sumienności,
  • łatwości nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności  w pracy w zespole,
  • biegłego posługiwania się komputerem (pakiet Office, Internet i inne),
  • znajomości  języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Intertek oferuje pracę w prestiżowym laboratorium z możliwością rozwoju  i dostępu do regularnych szkoleń.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 Poz. 883 z późn. zm.).

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV  na adres: marzenna.jozwiak@intertek.com

Wynagrodzenie za pracę:
Wymiar czasu pracy: pełny etat
Termin rozpoczęcia: 2016-07-01
Branża: Analityka i Diagnostyka

wstecz
Informacje dnia: Pierwsza mapa wody na Księżycu Bakterie mogą sabotować raka Rzut oka na przyczyny ślepoty Polska zastawka przezskórna - w fazie testów Nowe mechanizmy usprawniania fotosyntezy Dym papierosowy w dywanie również szkodliwy Pierwsza mapa wody na Księżycu Bakterie mogą sabotować raka Rzut oka na przyczyny ślepoty Polska zastawka przezskórna - w fazie testów Nowe mechanizmy usprawniania fotosyntezy Dym papierosowy w dywanie również szkodliwy Pierwsza mapa wody na Księżycu Bakterie mogą sabotować raka Rzut oka na przyczyny ślepoty Polska zastawka przezskórna - w fazie testów Nowe mechanizmy usprawniania fotosyntezy Dym papierosowy w dywanie również szkodliwy

Partnerzy

GoldenLine Fundacja Kobiety Nauki Obywatele Nauki NeuroSkoki Portal MaterialyInzynierskie.pl Biomantis Uni Gdansk MULTITRAIN I MULTITRAIN II Nauki przyrodnicze KOŁO INZYNIERÓW PB ICHF PAN FUNDACJA JWP NEURONAUKA BIOOPEN 2016 Mlodym Okiem Nanotechnologia Lodz Genomica SYMBIOZA 2017 Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców UAM CISNIENIE POZNAN Analityka Nauka w Polsce CITTRU - Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu Akademia PAN Chemia i Biznes Farmacom Świat Chemii Forum Akademickie Biotechnologia     Geodezja „Pomiędzy naukami – zjazd fizyków i chemików” WIMC WARSZAWA 2016 Konferencja Biomedyczna Projektor Jagielloński Instytut Lotnictwa EuroLab