Akceptuję

Zamknij X
Szkolenia3
Strona główna PracaOferty pracy

Oferty pracy

Wybierz interesujące Cię oferty pracy:

Aby dodać ofertę, musisz się zalogować

Specjalista ds. produktów
Nazwa stanowiska: Specjalista ds. produktów
Rodzaj pracy: na czas nieokreślony
Miejsce pracy: Dziekanów Leśny, gm. Łomianki
Opis/Wymagania:

Polska spółka LGC Standards (rok założenia 1991), należąca do Grupy LGC, zajmuje się dostarczaniem do laboratoriów materiałów odniesienia i certyfikowanych materiałów odniesienia. Współpracujemy z klientami z Polski, Bułgarii, Republiki Czeskiej, Słowacji, Litwy, Łotwy, Macedonii, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu i pozostałych państw WNP.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  •  Planowanie i realizacja planów marketingu i sprzedaży dla przypisanej grupy produktów
  • Projektowanie sposobów przekazywania informacji o oferowanych wyrobach i opracowywanie tych informacji
  • Utrzymywanie i budowanie relacji z klientami
  • Organizacja i prowadzenie seminariów dla klientów
  • Reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji
  • Identyfikowanie potencjalnych klientów
  • Analiza rynku, zbieranie informacji o potrzebach klientów
  • Systematyczne pogłębianie wiedzy na temat oferowanych produktów oraz zagadnień branżowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne; dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy laboratoryjnej i praktyczna znajomość zagadnień metrologii chemicznej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do systematycznych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu lub wyposażenia laboratoryjnego
  • Znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres pl@lgcgroup.com, do 28 lutego 2017 roku.

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Wynagrodzenie za pracę:
Wymiar czasu pracy: pełny etat
Termin rozpoczęcia: 2017-03-01
Branża: Inne

wstecz
Informacje dnia: Dwa oblicza komórek nabłonka jelita Program „Dobry Pomysł” dla twórców i innowatorów Rola mikrośrodowiska w tworzeniu przerzutów Karoseria samochodów z drukarki 3D Nowa rola chromosomu w mitozie Dieta bogata w kwasy omega-6 obniża ryzyko cukrzycy Dwa oblicza komórek nabłonka jelita Program „Dobry Pomysł” dla twórców i innowatorów Rola mikrośrodowiska w tworzeniu przerzutów Karoseria samochodów z drukarki 3D Nowa rola chromosomu w mitozie Dieta bogata w kwasy omega-6 obniża ryzyko cukrzycy Dwa oblicza komórek nabłonka jelita Program „Dobry Pomysł” dla twórców i innowatorów Rola mikrośrodowiska w tworzeniu przerzutów Karoseria samochodów z drukarki 3D Nowa rola chromosomu w mitozie Dieta bogata w kwasy omega-6 obniża ryzyko cukrzycy

Partnerzy

GoldenLine Fundacja Kobiety Nauki Job24 Obywatele Nauki NeuroSkoki Portal MaterialyInzynierskie.pl Biomantis Uni Gdansk MULTITRAIN I MULTITRAIN II Nauki przyrodnicze KOŁO INZYNIERÓW PB ICHF PAN FUNDACJA JWP NEURONAUKA BIOOPEN 2016 Mlodym Okiem Nanotechnologia Lodz Genomica SYMBIOZA 2017 Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców UAM CISNIENIE POZNAN Analityka Nauka w Polsce CITTRU - Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu Akademia PAN Chemia i Biznes Farmacom Świat Chemii Forum Akademickie Biotechnologia     Geodezja „Pomiędzy naukami – zjazd fizyków i chemików” WIMC WARSZAWA 2016 Konferencja Biomedyczna Projektor Jagielloński Instytut Lotnictwa EuroLab