Akceptuję
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności

Zamknij X
Horyzont
Strona główna ForumEdukacja
Zapytaj eksperta

Dr Władysław Mol jest ekspertem w dziedzinie laboratoriów i biotechnologii. Chętnie odpowie na Państwa pytania.

Edukacja

Zamknij X
Szukaj na forum
Szukaj na forum Autor: BogdanSz
Liczba postów: 1
BogdanSz
(2014-08-18 15:11:43) Strony ze sprzętem laboratoryjnym

Witam,  

szukam strony z sprzętem laboratoryjnym gdzie mógłbym porównać oferty np. według cen. Interesuja mnie  probowki i końcówki do pipet. 

Dzięki z góry za odpowiedzi. 

Joanna P
(2014-08-19 13:50:02) Strony ze sprzętem laboratoryjnym

hej

Znam bardzo dobrą stronę www.alabin.pl Ostatnio w labie zaczeliśmy zniej regularnie korzystać, pozbyliśmy się sporej piramidy papierowych katalogów.  

mam nadzięję że pomogłam  

tomaszewski
(2014-08-28 11:08:22) Strony ze sprzętem laboratoryjnym
Warto zajrzeć na http://www.e-laboratoria.pl.
korek
(2014-11-12 13:19:24) Strony ze sprzętem laboratoryjnym
wejdź sobie na stronę Biogenetu. Tylko się ilością rzeczy nie przestrasz ;) ja tam znalazłem wszystko czego potrzebowałem więc spokojnie mogę ci polecić tą firmę...
Krzysztof14789
(2015-08-25 09:50:31) Strony ze sprzętem laboratoryjnym
Polecam Ci stronkę ze sprzętem laboratoryjnym http://www.biosens.pl/. Często zamawiam u nich potrzebny w mojej pracy sprzęt. Wyróżnia się on na prawdę wysoką jakością, ceny nie są niskie, ale na prawdę warto w niego zainwestować. 
Liczba postów: 6
Jaro10
(2017-01-11 04:04:27) Strony ze sprzętem laboratoryjnym

Dzięki za strony są poprostu genialne

Hack do hero zero  

Odpowiedz

Informacje dnia: Drużyna z PW w finale konkursu EBEC UŚ z logo „HR Excellence in Research” NCBJ: powstanie centrum syntezy nowych ra­dio­far­ma­ceu­ty­ków Niemieccy i hiszpańscy naukowcy wybrali Polskę Po 20 latach wyhodowano komórki macierzyste krwi Zaskakujące fakty na temat włosów Drużyna z PW w finale konkursu EBEC UŚ z logo „HR Excellence in Research” NCBJ: powstanie centrum syntezy nowych ra­dio­far­ma­ceu­ty­ków Niemieccy i hiszpańscy naukowcy wybrali Polskę Po 20 latach wyhodowano komórki macierzyste krwi Zaskakujące fakty na temat włosów Drużyna z PW w finale konkursu EBEC UŚ z logo „HR Excellence in Research” NCBJ: powstanie centrum syntezy nowych ra­dio­far­ma­ceu­ty­ków Niemieccy i hiszpańscy naukowcy wybrali Polskę Po 20 latach wyhodowano komórki macierzyste krwi Zaskakujące fakty na temat włosów

Partnerzy

GoldenLine Fundacja Kobiety Nauki Obywatele Nauki NeuroSkoki Biomantis Uni Gdansk MULTITRAIN I MULTITRAIN II Nauki przyrodnicze KOŁO INZYNIERÓW PB ICHF PAN FUNDACJA JWP NEURONAUKA BIOOPEN 2016 Mlodym Okiem Nanotechnologia Lodz Genomica SYMBIOZA 2017 Nauka w Polsce CITTRU - Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Uniwersytetu Akademia PAN Chemia i Biznes Farmacom Świat Chemii Forum Akademickie Biotechnologia     Geodezja „Pomiędzy naukami – zjazd fizyków i chemików” WIMC WARSZAWA 2016 Konferencja Biomedyczna Projektor Jagielloński Instytut Lotnictwa EuroLab